Pozdravljene...
ugotovila sem, da se ponovno nisem že dolgo javila, ampak preprosto mi ne znese. Ker se bliža moj PDP, sem se dala v pripravljanje stanovanja za novega družinskega člana. Oprati in zlikati je bilo potrebno cunjice, malo preurediti stanovanje, v otroški sobi dodati police in stenske omare. Skratka ogromno dela. Ker pa so tako lepi dnevi (danes sicer spet piha), vse popoldneve preživimo zunaj. No, dopoldne pa hodim s prijateljicami na kavico.
Sem si pa vzela tudi malo časa za ustvarjanje. Eno dopoldne (ma je bilo na koncu že popoldne) sem se zopet zapeljala v Bovec k Nataši, kjer sem si pripravila ogromno materiala. Skuhala mi je odlično holandsko kosilo. :D
Ko pa sem bila doma, sem morala te papirčke porabiti. In tako so nastajale naslednje stvaritve.
To je dobila novorojenka Lara.
Ta je bila za slavljenko Laniko, ki je praznovala 5. rd.
To je predelana škatla Bajadere, za kar me je prosila sestrična.
Te tri pa so nastale za prihajajoče rojstne dneve hčerkinih prijateljev in prijateljic.
Bo pa te dni doma kar pestro. V soboto imamo 5. rojstnodnevno zabavo, na kateri bo veliko otrok. Ker imam premajhno stanovanje, sem najela kar vaško dvorano, ki jo bom morala okrasiti. Poslužila sem bom kar krep papirja in balonov. Najbolj hitro in enostavno. Sedaj upam, da me ne bo kaj presenetilo in da spravimo še to zabavo pod streho. Je pa v izdelavi voščilnica za mojo princesko. Jo pokažem, ko bo končana. :D Aja, pa vabila za rd sem naredila, a so taka zelo zelo preprosta, da jih nisem niti slikala.
Pa lepo se imejte.
prav užitkarsko je tole dogajanje okoli tebe. Ti kar malce zavidam. Papirčke pa si čudovito uporabila.
OdgovoriIzbrišiA v pričakovanju ste? Lepo in želim vse dobro.
OdgovoriIzbrišiČestitke so krasne!
Čestitke si res fantastične! Pa lepo praznujte rojstni dan! LP
OdgovoriIzbrišiKrasni izdelki, lepo praznujte in srečno!
OdgovoriIzbrišiKrasna serija ljubkih voščilnic. Lepo praznovanje vam želim. Lp
OdgovoriIzbrišiSaj si čisto naspidirana :))) Toliko vsega se ti dogaja in počneš, da je kaj :) Lušne čestitke. Želim vam lepo zabavico.
OdgovoriIzbrišiIiii, naša voščilnica je tukaj:)))
OdgovoriIzbrišihuh, se jih je pa nabralo!!! nekaj sem jih res videla ob zadnjem obisku.ampka si jih pa res veliko "naštepala". Pridna ni kaj!!
OdgovoriIzbrišihi hi, malo pozno sm vidla, ma je tud naša voščilnica tuki ;) Lepe so vse po vrsti!!!
OdgovoriIzbrišihi hi, malo pozno sm vidla, ma je tud naša voščilnica tuki ;) Lepe so vse po vrsti!!!
OdgovoriIzbriši