Naj vam najprej zaželim ustvarjalno novo leto.
Zdaj pa še razlog zakaj se taaaaaaaaako dolgo nisem nič javila. O plesni v stanovanju sem že pisala, sedaj se je stanje samo še poslabšalo. Konec oktobra sva se z mojim odločila, da bomo pri njem zrihtali stanovanje in se preselili. In smo se lotili. Podirali smo, zidali, barvali opremljali in tako smo že drugo noč prespali tukaj. Poleg tega sta punci zboleli, najprej najmlajša z virozo, nato velika z noricami in sedaj imamo nov paket noric.
Za ustvarjenje je ostalo nekaj malega časa, a ker sem bila vedno v zaostanku, nisem nič fotografirala. Z mamo, ki šiva torbice, sva začeli hoditi na sejme. Ravno danes je v Tolminu sejem tolminskih ustvarjalk in ustvarjalcev.
Uspelo mi je pripraviti majhen ustvarjalni kotiček. Imam veliko omaro, polno materiala in dokler tega ne porabim, ne kupim novega (japajada). Ko sem vozila stvari sem pa tja, je bil karavan nabasan, zadnji sedeži podrti. Pa nekaj stvari moram še prenesti.
Fotografije bom objavila, ko dobim kable.
Karmen, hvala za voščilnico.
Se že veselim novih objav. Dobrodošla nazaj:)
OdgovoriIzbrišiKrižem rok nisi bila :-)) in komaj čakam, da začneš spet ustvarjati in objavljati svoje lepe stvari!
OdgovoriIzbrišiŽelim ti veliko lepih trenutkov v vašem novem domeku!!!
oo draga moja, kako sem vesela, da vam je uspelo!!!
OdgovoriIzbrišires je kdor ni videl tisto plesen, težko verjame!!
Komaj čakam, da se lahko oglasim na kofetu in usmeriva najine pogovore na ustvarjanje, čeprav nikoli ne izpustiva ustvarjanja iz debate.
Lepo se pozdravite in hitro najdi tisti kabel.
vse dobro
oooo pri tebi pa se dogaja. lepo da si se oglasila, že pogrešamo tvoje stvaritve. srečno! lp
OdgovoriIzbrišiPrav vesela sem, da si imela tako dober razlog, da se nisi oglasila. Mene je že malo skrbelo zate. ;)
OdgovoriIzbrišiLepo se imejte v novem domu. SUper hitro ste tole zrihtali. Pa kmalu spet ozdravite. Norice so prav smotane, no. Še sreča, da se dobijo zgolj enkrat. Nestrpno pričakujem nove objave. Topel pozdrav
Pozdravljena nazaj. Sem se že spraševala, kaj počneš, bila sem pa prepričana, da ne sediš križem rok :-)
OdgovoriIzbrišiSem te že pogrešala in lepo je slišati, da ste uredili novo gnezdece. Uživajte v njem.
OdgovoriIzbrišiUauu kakšne novice. Super in zdaj bo spet več časa za ustvarjanje!
OdgovoriIzbrišiPozdravljena, sem pogrešala tvoje objave. Naj vam bo v novem gnezdecu lepo. Ko preženete viruse, nam le pokaži kaj lepega. Lp
OdgovoriIzbrišiVeliko sreče v novem domeku.
OdgovoriIzbrišiVau, veliko delo je za vami! Uživajte v novem brlogu! Dobrodošla nazaj!
OdgovoriIzbrišiČestitke za nov domek in JUPI za nov ustvarjalni kotiček.
OdgovoriIzbrišiPunčkama pa želim, da čimprej okrevata.